iPad zawładnął światem rozrywki i jest wiele powodów, dla których.

Być może nie do końca dowiedziałeś się, jak te powody odnoszą się do twojego życia. Dlatego musisz czytać dalej, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób możesz używać iPada, aby pomóc Ci nacisnąć łatwy przycisk w życiu.Nie daj się zwieść myśleniu, że iPady są przydatne tylko wtedy, gdy interesujesz się grami lub rozrywką. Naprawdę istnieje aplikacja na wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Obejmuje to aplikacje do organizacji domu, takie jak budżety osobiste, a także książki kucharskie, kalkulatory i wszystko, co możesz sobie wyobrazić.Jeśli to możliwe, użyj Wi-Fi, aby połączyć iPada z Internetem zamiast 3G. Ciągłe korzystanie z 3G zapewnia około 9 godzin pracy na baterii. Dzięki Wi-Fi możesz cieszyć się iPadem jeszcze dłużej, zanim będzie wymagał ładowania. Jeśli nie musisz łączyć się z Internetem, wyłącz oba.Czy lubisz wysyłać zdjęcia z iPada znajomym i rodzinie? Jest na to naprawdę prosty sposób. Po prostu wybierz zdjęcie, które chcesz udostępnić, a następnie naciśnij przycisk strzałki w prawym górnym rogu. Zobaczysz tam wybór, którego możesz użyć do wysłania zdjęcia e-mailem.Czy musisz wpisać coś wielkimi literami? Zamiast naciskać klawisz Shift przed każdą literą, włącz Caps Lock, naciskając dwukrotnie klawisz Shift. Działa to na obu klawiszach Shift. Ta funkcja jest również dostępna na klawiaturach bezprzewodowych, ale większość klawiatur ma klawisz Caps Lock.Kopiowanie/wklejanie sekcji tekstu jest łatwe podczas pracy na iPadzie. Stuknij tekst i przytrzymaj go, jeśli chcesz go skopiować. Pojawi się menu umożliwiające wybór tego zdania. Stuknij jeszcze raz, gdy tekst zostanie podświetlony na żółto. Następnie wybierz Kopiuj. Wskazówki dotyczące znajdowania najlepszych aplikacji na iPada

Aby wkleić, przytrzymaj palec w miejscu, w którym chcesz wkleić tekst, a gdy pojawi się menu, wybierz „wklej”.Wyłącz funkcję autokorekty, jeśli nadal Cię psuje.

Aby używać go poprawnie, po prostu dotknij opcji, która jest tym, czego chcesz, gdy jest wyświetlana. Jeśli nie podobają Ci się przedstawione Ci opcje, po prostu dotknij „X”?? aby zamknąć pole sugestii i dokończyć wpisywanie żądanego słowa.Chroń ekran swojego iPada za pomocą specjalnej osłony ekranu. Są one wykonane z przezroczystej, samoprzylepnej folii lub plastiku i zakrywają cały ekran przed rysami, rysami i smugami. Ochraniacze ekranu w żaden sposób nie przeszkadzają w użytkowaniu. Większość można kupić za mniej niż 10 USD. Wiele z nich jest już idealnie przyciętych, by pasowały do ??ekranu iPada.Użyj ukrytego apostrofu na pierwszym ekranie wirtualnej klawiatury zamiast przechodzić do drugiego ekranu. Po prostu przytrzymaj klawisz wykrzyknika. Następnie pojawia się opcja ukrytego apostrofu. Przesuń palcem w górę, aby go wybrać. Ten skrót przydaje się do pisania e-maili i innych wiadomości.Czy Twój iPad zawiera prywatne informacje, do których nie chcesz mieć dostępu inne osoby? Jeśli tak, to Twój iPad ma funkcję, która usunie wszystkie dane, gdy hasło zostanie niepoprawnie wprowadzone dziesięć razy. Po prostu przejdź do zakładki Ustawienia, przejdź do Ogólne, Blokada kodu, a na końcu Wymaż dane. Tylko upewnij się, że nie zapomnisz swojego hasła!Być może nie wiedziałeś zbyt wiele z tych informacji przed przeczytaniem artykułu. Dlatego musisz ciągle odkrywać, w jaki sposób Twój iPad może dla Ciebie pracować. Wystarczy odpowiednia wiedza. Mam nadzieję, że skorzystałeś z tej porady, więc czas zacząć.