Niektóre kobiety zauważają na swoim ciele różnego rodzaju żyłki, charakterystyczne pajączki które tworzą małe żyły, które nie zawsze są estetyczne.

Często ukrywamy je pod makijażem, jednak dużo lepszym rozwiązaniem może być laserowe zamykanie naczynek. W tym przypadku będziemy mogły poddać się zabiegowi który pozwala zamknąć rozszerzone naczynia krwionośne przy pomocy naświetlania laserowego. Laser sprawia iż temperatura rośnie na wyniku czego naczynka się kurczą i zamykają. Oczywiście jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ możemy się na stałe pozbyć różnego rodzaju zmian które występują na naszej skórze.

Jak pozbyć się widocznych naczynek?

Zabiegi laserowe są bardzo skuteczne

W tym przypadku możemy oczywiście znaleźć odpowiedni gabinet kosmetyczny który wykonuje tego rodzaju zabiegi. Warto zwrócić uwagę aby wcześniej skontaktować się z kosmetyczką, dowiedzieć się jakie są przeciwwskazania, w jaki sposób należy się przygotować. Oczywiście skóra nie powinna być eksponowana na słońce, należy zatem unikać przed zabiegiem solarium czy też nie możemy stosować również samoopalacza. Należy również odstawić niektóre witaminy głównie z grupy B, jak również kosmetyki zawierające kwasy i witaminę C. Przed zabiegiem należy odstawić różnego rodzaju zioła, suplementy diety czy też herbaty.

Zamykanie naczynek jest to zabieg wykonywany przy pomocy specjalistycznego lasera neodymowego, w tym przypadku należy oczywiście ustawić odpowiednią długość fali. W czasie zabiegu skóra w pewnych miejscach będzie wymagała znieczulenia, możemy wykonać oczywiście znieczulenie miejscowe za pomocą specjalnego kremu. Zabiegi nie są długie, często trwają około pół godziny, naturalnie w tym przypadku możemy odczuwać różnego rodzaju niedogodności takie jak kłucie, szczypanie czy też będziemy odczuwali gorąco w miejscu w którym odbywa się zabieg. W tym przypadku po zabiegu należy zwrócić uwagę aby nie wykonywać makijażu w ciągu doby, dodatkowo także nie powinniśmy używać żadnej kosmetyków, kremów które stosowane są do regeneracji skóry czy kremów które mogą podrażniać czy prowadzić do alergii.

Z pewnością różnego rodzaju kosmetyki które stosujemy na co dzień będzie można stosować po 10 czy po 14 dniach od wykonania zabiegu. Obecnie znajdziemy wiele gabinetów w których możemy liczyć na profesjonalne zamykanie naczynek łódź jest miastem gdzie znajdziemy z pewnością kosmetyczkę która zajmuje się tego rodzaju zabiegami.