Jeśli jesteś alergikiem, nie jesteś jedyny.

Wiele osób cierpi na alergie i próbuje znaleźć sposób na radzenie sobie z ich objawami. Ten artykuł zawiera kroki, które możesz podjąć, aby lepiej radzić sobie z alergiami. Czytaj dalej, aby je odkryć i dowiedzieć się, jak uniknąć przyszłych problemów alergicznych.Jeśli nigdy nie próbowałeś jeszcze pewnej dostępnej bez recepty leku przeciwhistaminowego, zrób to, gdy jesteś w domu. Niektóre z tych leków mogą powodować senność i osłabiać refleks. Wypróbuj nowy lek po raz pierwszy, kiedy nie musisz pracować ani prowadzić samochodu.Kuszące jest otwieranie okien w domu, aby uzyskać trochę taniej, całkowicie naturalnej wentylacji, gdy na zewnątrz jest odpowiednia pogoda. Może to spowodować przedostanie się alergenów do twojego domu. Lepszą opcją jest użycie filtra HEPA w klimatyzatorze; to drastycznie zmniejsza ilość alergenów w pomieszczeniach. Chociaż może nie wydawać się tak świeży, pomoże ci lepiej oddychać.Kiedy nieustannie walczysz z alergiami, warto poświęcić trochę więcej czasu na sprzątanie miejsc, w których mieszkasz, pracujesz i bawisz się. Na przykład, należy regularnie wycierać każdą powierzchnię, której często dotykasz, taką jak klawiatury, blaty, klamki i urządzenia. Zmniejsza to ilość alergenów, z którymi codziennie stykasz się.Kontakt z roztoczami jest nieunikniony. Wskazówki, jak walczyć z alergiami we właściwy sposób

Jak sama nazwa wskazuje, roztocza uwielbiają grzebać w materacu i poduszkach, żywiąc się wyrzuconymi komórkami skóry! Nie taki ładny obrazek! Aby z nimi walczyć, chowaj poduszki i materace w specjalne zapinane na zamek pokrowce i pokrowce.

Musisz także co tydzień prać pościel w gorącej wodzie, ponieważ to je zabija.Jeśli cierpisz na alergię i myślisz o zdobyciu zwierzaka, wybierz takie, które ma krótką sierść. Wszystkie zwierzęta mogą niepokoić alergie, ale zwierzęta z długimi włosami jeszcze gorzej. Twoje zwierzęta muszą mieć własne łóżka, a nie spać z tobą. Jeśli masz alergię, spanie z twarzą przyciśniętą do sierści zwierzęcia przez osiem godzin na dobę nie jest dobrym pomysłem.Leczenie objawów alergii po raz pierwszy za pomocą recepty na leki przeciwhistaminowe lub bez recepty najlepiej jest podejść do tego ostrożnie. Wiele z tych produktów jest znanych z powodowania silnej senności; nie ma sposobu, aby określić, jak zareaguje twoje ciało. Mając to na uwadze, powinieneś przyjąć pierwszą dawkę w domu, aby uniknąć wpadek lub upośledzenia bezpieczeństwa.Jeśli doświadczasz alergii i po prostu nie możesz ćwiczyć i ćwiczyć na świeżym powietrzu w szczycie sezonu alergicznego, powinieneś rozważyć pójście na siłownię lub zapisanie się na siłownię, aby mieć alternatywę dla ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jest kilka siłowni, które nie wymagają podpisywania umowy.Aby utrzymać alergie pod kontrolą w pomieszczeniach, powinieneś używać klimatyzatora, aby nie musieć otwierać okien. Powinieneś również rozważyć umieszczenie filtra w klimatyzatorze, aby odfiltrować wszelkie zewnętrzne zanieczyszczenia, które próbują przedostać się do Twojego domu.Monitoruj swój poziom stresu. Wierz lub nie, ale coś tak prostego jak stres może mieć bardzo negatywny wpływ i faktycznie powodować pogorszenie alergii. Osoby cierpiące na astmę wiedzą o tym bardziej niż cokolwiek innego. Wzrost stresu może zwiększyć prawdopodobieństwo ataku astmy lub wybuchu alergii. Chociaż mniejszy stres nie wyleczy alergii, może sprawić, że ataki będą rzadsze i mniej dotkliwe.Teraz, gdy właśnie przeczytałeś ten artykuł, wiesz, co możesz zrobić, aby zminimalizować objawy alergii. Skorzystaj z powyższych pojęć, a szybko zauważysz różnicę.