Drewniane komody to meble, które mogą znaleźć zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu. W sypialni świetnie sprawdzą się jako meble do przechowywania bielizny czy skarpetek, w salonie mogą być zarówno gustowną ozdobą, jak i miejscem, gdzie trzymane są drobiazgi do codziennego użytku, a do stylowo urządzonej łazienki wniosą powiew natury i sprawią, że liczne kosmetyki znikną z brzegów wanny czy umywalki.

Komody z drewna sosnowego

Sklep Meble Doktór

W sklepie Meble Doktór oferujemy szeroką gamę komód z drewna sosnowego, które różnią się pojemnością, liczbą szuflad i półek, a także designem. Dzięki temu z łatwością można wybrać model idealnie spełniający indywidualne oczekiwania i pasujący do urządzonych już wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dbamy o to, aby każdy z naszych produktów wykonany był z największą starannością i dbałością o szczegóły. Nasze komody sosnowe wykonane są z litego drewna, cechującego się wyjątkową trwałością i odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Ponadto drewno to łatwo ulega wybarwieniu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi wariantami kolorystycznymi. Komody sosnowe w naszej ofercie mogą mieć odcień orzechowy, białej bejcy, kasztanowy, dębowy czy naturalnej sosny lakierowanej. Doświadczenie w branży pozwala nam na umiejętne łączenie funkcjonalności oraz walorów estetycznych, a urozmaicona oferta pomoże Państwu wybrać komodę, która nie tylko spełni swoje zadanie w domu, ale również stanie się jego ozdobą.

Rodzaje sosnowych komód

W zależności od reprezentowanego stylu, każda komoda może diametralnie odmienić aranżację wnętrza. W ostatnich latach bardzo modny jest styl skandynawski, charakteryzujący się praktycznością i skrajnym minimalizmem w kwestii zdobień. Sosnowa komoda z kolekcji Malmo jest najbardziej reprezentatywnym modelem dla skandynawskich trendów, jaki znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Jest przede wszystkim pojemna i bazuje na prostocie, a w każdym salonie będzie emanowała chłodną, wyważoną elegancją. Z kolei białe komody sosnowe są świetnym rozwiązaniem do sypialni i salonów, w których znajdują się również inne białe elementy, na przykład szafa przesuwna, stolik kawowy czy rama lustra. Takie połączenie daje wrażenie spójnej i przemyślanej aranżacji, a także subtelnej wytworności. Komody sosnowe w stylu industrialnym mogą uświetnić nowoczesne salony w stylu industrialnym, gdzie warto łączyć je ze gołą cegłą, szkłem i farbą imitującą czysty beton. Wniosą do takiego wnętrza powiew świeżości i naturalny akcent, przełamujący surowość całej reszty. Niezależnie od wyboru konkretnego modelu, gwarantujemy wysokogatunkowe drewno i profesjonalne wykonanie, dzięki którym nasze komody cieszą się popularnością wśród klientów.

Posted in: Dom