Oszczędzanie pieniędzy, ulepszanie polisy, ochrona rodziny i innych kosztowności „ï to wszystko, o czym właściciele domów powinni wiedzieć przed zakupem polisy ubezpieczeniowej.

W tym artykule znajdziesz kilka świetnych wskazówek, jak poruszać się po mylący świat ubezpieczeń domu i wyjdź z solidną polisą.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu domu, porozmawiaj ze swoim agentem i sprawdź, czy firma oferuje zniżki na instalację dodatkowych czujek dymu. W wielu starszych domach brakuje ich w obszarach, które są obecnie uważane za standardowe miejsca do zainstalowania, a wiele firm ubezpieczeniowych zapewni zniżkę jako zachętę do dodania kolejnych.Zawsze miej przy sobie spis cennej zawartości na wypadek konieczności zgłoszenia roszczenia. Trudno sobie przypomnieć, co było w domu podczas katastrofy. Najlepiej mieć zdjęcia wszystkiego, także w szafach.Twoje cenne przedmioty, takie jak biżuteria, elektronika i komputery, są trudne do roszczenia, chyba że masz dokumentację, taką jak zdjęcia. Może to zabrzmieć żmudnie, ale na pewno odzyskasz swoje straty tylko wtedy, gdy udowodnisz ubezpieczycielowi, co posiadałeś i jakie rzeczy były warte.Niektóre rzeczy związane z Twoim domem będą miały wpływ na składkę ubezpieczeniową, niezależnie od tego, jak dobrze Twój dom jest utrzymywany. Na przykład posiadanie basenów podnosi stawki ubezpieczenia, ponieważ zwiększa się odpowiedzialność. Na koszt ubezpieczenia mają również wpływ służby ratunkowe, takie jak straż pożarna, a nawet hydrant. Nie oznacza to, że powinieneś kupować dom w oparciu o takie względy, ale musisz zrozumieć ich wpływ na ceny.Możesz otrzymać zniżkę na ubezpieczenie domu, jeśli masz system bezpieczeństwa lub alarm. Nie wystarczy mieć lokalny alarm – aby zakwalifikować się do zniżki, zwykle musisz mieć monitorowaną usługę, a firma ubezpieczeniowa poprosi o dowód na to, więc zrób kopię swojej umowy o usługi monitorowania, aby je przekazać.Kupując nieruchomość, musisz mieć pewność, że wykupisz ubezpieczenie tytułu własności. Najlepsze porady dotyczące ubezpieczenia właściciela domu

Jest to forma ubezpieczenia, która zabezpiecza przed stratami finansowymi z tytułu wad tytułu.

Firma ubezpieczeniowa będzie bronić tytułu w ewentualnym procesie sądowym lub zwróci właścicielowi jego stratę pieniężną. Polisa ubezpieczeniowa kosztuje kilkaset dolarów, ale w przypadku procesu sądowego może zapewnić potrzebną ochronę.Spłać swój kredyt hipoteczny! Chociaż i tak planujesz to zrobić, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Firmy ubezpieczeniowe mocno wierzą, że osoby, które są właścicielami domu, są bardziej skłonne do dobrej opieki. Z tego powodu obniżą stawki każdemu, kto je spłaci.Stwórz obszerną listę przedmiotów wartościowych znajdujących się w Twoim domu i przekaż kopię agentowi ubezpieczeniowemu. Zrób zdjęcia swoich przedmiotów i przechowuj je gdzieś z dala od domu. Potwierdź ze swoim agentem, że wszystkie te pozycje zostaną objęte, i pamiętaj, aby poinformować swojego agenta o nowych cennych zakupach, które powinny być objęte ubezpieczeniem.Dowiedz się, jaki rodzaj ubezpieczenia od wymiany domu jest oferowany w polisie ubezpieczeniowej właściciela domu. Niektóre zagwarantują wymianę, podczas gdy inne ograniczą ilość pieniędzy, które otrzymasz, jeśli Twój dom zostanie zniszczony. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mają limit płatności do procentu wartości nominalnej polisy.Chodzi o to, aby zapewnić odpowiednią ochronę Tobie i Twojej rodzinie. To może nie oznaczać, że musisz kupić ogromny luksusowy pakiet, ale oznacza to, że potrzebujesz żelaznego pokrycia. Wskazówki, które właśnie przeczytałeś, pomogą Ci uzyskać solidną ochronę ubezpieczeniową za dobrą cenę.