W sprzedaży znajdziemy wiele pomysłowych schowków na suszone konopie.

Przykładowo szczotka do włosów z pojemnikiem to sprytny sposób na ukrycie swojego zioła, jeśli martwisz się o organy ścigania. Możesz również zawinąć zioło w torebkę redukującą zapach przed schowaniem go w takiej skrytce. Szczotka jest niedroga, ale dość solidnie wykonana, więc możesz spróbować uczesać nią włosy, aby wyglądała bardziej autentycznie. Jeśli jednak jesteś łysy lub masz ogoloną głowę, szczotka do włosów może wydawać się podejrzana każdemu funkcjonariuszowi organów ścigania, który sprawdza twoje rzeczy.

Schowaj swoją marihuanę przed innymi osobami

Pomysłowe skrytki do przenoszenia marihuany

Możesz jednak wybrać inne rodzaje praktycznych schowków, jak śruba, gaśnica samochodowa, puszki. Sztuczny dezodorant czy puszki z napojami i innymi produktami z ukrytym pojemnikiem na wyróżniają się tym, że są idealne do dyskretnego przechowywania marihuany. Takie skrytki wyglądają naturalnie i prawdziwie, dlatego nikt niepowołany nie zorientuje się, że mogą zawierać zioło. Jeśli potrzebujesz przenoszenia cennych drobiazgów, jak dokumenty, gotówka, czy zioło, w takim przypadku wypróbuj bawełnianą bieliznę z ukrytą przegródką. Taka bielizna doskonale sprawdzi się w podróży, na koncertach czy zatłoczonych miejscach publicznych, masz wtedy gwarancję, że nie zostaniesz okradziony.

Jeśli szukasz pojemnika do przechowywania i noszenia niewielkiej ilości marihuany, możesz użyć sztucznej zapalniczki, która ma pod spodem tajną przegródkę do ukrycia twojego zioła. Możesz nawet schować w takim pojemniku biżuterię, lekarstwa, pieniądze lub inne drobne kosztowności. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pubie, czy idziesz pobiegasz, te zapalniczki zapewnią bezpieczeństwo twoich rzeczy przez cały czas.

Różnorodne schowki możesz kupić w sklepie online na stronie https://sidbank.pl/kategoria-produktu/dla-palaczy/schowki/. Chociaż wszelkiego rodzaju pudełka, pojemniki i skrytki są niesamowitym sposobem na tymczasowe schowanie marihuany, jeśli posiadasz produkty zawierające konopie indyjskie, mogą one wymagać innego rodzaju przechowywania. Poza tym zawsze pamiętaj o szczelnym zamknięciu pojemnika na chwasty w ciemnych, suchych miejscach, aby przedłużyć jakość i zapach swojego zioła.