Bardzo interesującym pomysłem na ozdobienie naszego domu może być umieszczenie naszych ulubionych zdjęć na płótnie, są to zdjęcia przeniesione na płótno obrazowe które jest naciągnięte na ramę sosnową.

Z pewnością jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, jeżeli chcemy powiększyć nasze ulubione zdjęcia, lecz poszukujemy wyjątkowego pomysłu, wówczas możemy wykorzystać tego rodzaju rozwiązanie. Oczywiście obecnie oferowane obrazy są wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na bardzo żywe kolory, oraz bardzo dokładne odwzorowanie detali.

Zdjęcie na płótnie to świetny pomysł na ozdobienie salonu

Piękne reprodukcje zdjęć na naszej ścianie

Oczywiście w tym przypadku wykorzystane jest bardzo wysokiej jakości płótno, dzięki czemu zdjęcia pozostają trwałe przez wiele lat, z pewnością duży wpływ na odbiór tego rodzaju obrazu ma atrament który pozwala uzyskać żywe kolory. Jest odporny na czyszczenie, dzięki czemu zakurzony obraz będziemy mogli delikatnie przetrzeć z pewnością grafika się nie rozmaże, dlatego łatwo zadbać o tego rodzaju do obrazy. Warto zwrócić uwagę iż nadruk obejmuje również brzeg, dzięki czemu obrazy pięknie prezentują się bez ramy.

W tym przypadku oczywiście możemy wybrać nasze ulubione zdjęcia, mogą być to przykładowo zdjęcia ze ślubu, zdjęcia z wakacji, naturalnie możemy także nanieść zdjęcia naszych dzieci, dobrym pomysłem może być tak że obraz ze zdjęcia całej naszej rodziny. Oczywiście możemy zamówić obrazy różnej wielkości, mogą one w posiadać szerokość i wysokość nawet powyżej 1 m, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet na większych ścianach. Aby ułatwić zaczepienie obraz posiada z tyłu ząbkowany element który pozwala także na dostosowanie obrazu do poziomu, dzięki czemu łatwo zawiesimy i dopasujemy obraz.

Czasem kiedy mamy wrażenie że w naszych pomieszczeniach czegoś brakuje może być to właśnie obraz, w tym przypadku zdjęcia na płótnie będę świetnym pomysłem, obecnie często robimy zdjęcia także telefonami komórkowymi, zatem może być to świetna okazja aby wykorzystać jedno ze zdjęć jako elegancką ozdobę.

Posted in: Dom